Sözen Mobilya

Sözen Mobilya Logo
Kalite İnsana Verilen Değerdir.

GSM

0555 105 05 29

Gizlilik İlkesi
Son Güncelleme Tarihi 7 Temmuz 2024
Etkin Tarih 7 Temmuz 2024

Bu Gizlilik Politikası, Sözen Mobilya, Karamustafa Paşa Caddesi NO:68 MERZİFON, Amasya 5300, Türkiye, e-posta: sozenmutfak@gmail.com, telefon: 0555 105 05 29 web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarını açıklamaktadır ( https://sozenmobilya.com.tr/ ). (“Hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Buna izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını size önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Revize edilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlandığı tarihten itibaren 180 gün geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete erişmeye veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

 1. Topladığımız Bilgiler: Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:
  1. Adınız ve soyadınız
  2. Telefon numaranız
  3. Bize ilettiğiniz mesaj
 2. Bilgilerinizin Saklanması: Kişisel bilgilerinizi, kullanıcı hesapları boşta kaldıktan sonra 90 gün ila 2 yıl boyunca veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz sürece bizde tutacağız. Yürürlükteki yasalara uygun olarak kayıt tutma/raporlama gibi belirli bilgileri veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. gibi diğer meşru nedenlerle daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Her ikisi de sizi (doğrudan veya dolaylı olarak) tanımlamayan artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler süresiz olarak saklanabilir.
 3. Haklarınız: Geçerli olan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşla paylaşmamızı (taşımamızı) isteme, verilerinizi işlemek için bize verdiğiniz herhangi bir izni geri çekme, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu hakları kullanmak için bize sozenmutfak@gmail.com adresinden yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz. Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya bunları gerekli amaçlar için işleme iznini geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.
 4. Çerezler vb. Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.
 5. Güvenlik: Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya yetkisiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Bununla birlikte, doğal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz veya garanti edemeyiz ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız.
 6. Şikayet / Veri Koruma Görevlisi: Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Sözen Mobilya, Karamustafa Paşa Caddesi NO:68 MERZİFON adresindeki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz, e-posta: sozenmutfak@gmail.com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.

Scroll to Top